انجام پرواز فوق‌العاده ایران ایر به پاریس در سوم خرداد- اخبار راه و مسکن – اخبار اقتصادی تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: پرواز فوق‌العاده تهران-پاریس در ساعت 7:25 سوم خرداد با شماره 733 از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) به مقصد فرودگاه شاردوگل پاریس انجام و ساعت 11 وارد این فرودگاه می‌شود.

پرواز بازگشت (پاریس-تهران) 12:30 دقیقه فرودگاه شاردوگل  را ترک و در ساعت 20:45 دقیقه در فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) به زمین می‌نشیند.

 براساس رویه صادره شده از سوی فرانسه مسافران با ویزای تایپ C توریستی تا اطلاع ثانوی نمی‌توانند به این کشور مسافرت کنند و تنها دارندگان پاسپورت و اقامت اتحادیه اروپا، ایسلند، نروژ، سوئیس و انگلیس، دارندگان برگه Laissez-Passer و ویزای تایپ D فرانسه دارای اعتبار و مسافران به صورت ترانزیت بین‌المللی می‌توانند به این کشور سفر کنند.

داشتن برگه تاییدیه از سفارت برای دارندگان ویزای خانوادگی تایپ C جهت پیوستن به خانواده و ویزای دانشجویی تایپ  C الزامی می‌باشد و در صورت داشتن ویزای پزشکی تایپ C جهت درمان، می بایست کلمه COURT SEJ.CIRC در ویزا درج شده باشد.

مسافران ورودی به این کشور باید توجه کنند تمامی‌ مجوزهای اقامت صادره در فرانسه که اعتبار آنها دربازه زمانی 15 ژوئن سال 2020 تا 16 مارس سال 2020 میلادی پایان یافته، به صورت خودکار و بدون نیاز به انجام مراحل اداری تا 6 ماه تمدید شده است.

تمامی مسافران بالای 11 سال در پروازهای ورودی به کشور فرانسه باید قبل از پرواز اقدام به انجام آزمایش PCR نمایند و گواهی جواب منفی تست کرونا در محدوده 72 ساعت مانده به پرواز را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *