حمایت صندوق کارآفرینی امید از شرکتهای دانش بنیانمدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از پرداخت تسهیلات به شرکتهای نوآور و دانش بنیان خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با اختصاص خط اعتباری ۴۰۰ میلیارد تومانی به تعاونی های زنان، جوانان و توان یابان، این تعاونی ها کسب و کارهای خود را با ظرفیت بیشتری دنبال کنند.

اصغر نوراله زاده در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: امسال در بحث پرداخت تسهیلات به طرح ها و کسب وکارهای روستایی تسهیلات ۳۰۰۰ میلیارد تومانی را با همکاری صندوق توسعه ملی هدفگذاری کرده ایم که بخش اعظمی از این منابع با اولویت فعالسازی معادن در روستاها خواهد بود، به نحوی که از محل این منابع، ۵۰۰ معدن در روستاهای کشور فعال می شود و اولویت دوم ما در سالجاری محصولات کشاورزی خواهد بود.

وی درباره انعقاد تفاهم نامه ۴۰۰ میلیارد تومانی این صندوق که طی روزهای گذشته با معاونت تعاون وزارت کار به امضا رسید، توضیح داد: این تفاهم نامه به منظور حمایت از تعاونی های جوانان، توان یابان و زنان سرپرست خانوار منعقد شد و امیدواریم اختصاص این خط اعتباری، کمک موثری برای این تعاونی ها باشد تا فعالیتها و کسب وکارهای خود را با ظرفیت بیشتری توسعه دهند. 

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تاکید بر لزوم بازارسازی و بازاریابی برای شرکتهای تعاونی گفت:صرفنظر از فراهم کردن بستر تولید، ایجاد بازار برای ارائه محصولات تعاونی ها امری ضروری است و نقش تعاونی ها در تکمیل زنجیره تولید و ارزش افزوده محصولات باید مورد توجه قرار گیرد.

نوراله زاده در عین حال از امضای تفاهم نامه همکاری با صندوق نوآوری وشکوفایی خبر داد و گفت: در راستای این تفاهم نامه به شرکتهایی که صندوق نوآوری و شکوفایی به ما معرفی کند تا سقف ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به عنوان ودیعه دفتر پرداخت می شود.

وی همچنین از امضای تفاهم نامه همکاری با آپ (آسان پرداخت) به منظور پرداخت ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از خرید کالای ایرانی خبر داد و افزود: پرداخت تسهیلات در قالب وام ۵ میلیون تومانی برای خرید کالاهای سبک و وام ۱۰ میلیون تومانی برای سایر کالاها خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *