هواشناسی ایران 99/8/18| تداوم بارش باران و برف تا پنجشنبه/ کاهش 10 درجه‌ای دما در برخی مناطق- اخبار هواشناسی – اخبار اقتصادی تسنیم


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و‌ آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در غرب کشور، برخی مناطق استان‌های واقع در شمال غرب و جنوب غرب، استان‌های ساحلی خزر، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی، شمال شرق و جزایر واقع در خلیج‌فارس بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود. بارش در ارتفاعات شمال شرق به‌صورت برف است، ضمن این‌که دریای خزر امروز مواج پیش بینی شده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی امروز و فردا کاهش دما در سواحل شمال و شمال شرق پیش بینی شده که بیشترین کاهش دما 6 تا 10 درجه در شمال کشور خواهد بود.

روز دوشنبه به طور موقت از میزان ابرناکی و بارش در کشور کاسته می‌شود و از بعدازظهر این روز با ورود موج بارشی جدید به کشور مجددا در استان‌های واقع در نیمه غربی کشور، بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

روز سه شنبه دامنه بارش‌ها علاوه بر نیمه غربی، استان‌های ساحلی دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه نیمه شمالی کشور، استان کهگیلویه و بویراحمد، شمال استان‌های فارس، بوشهر و کرمان را در برمی‌گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *